Reference

Rekonstrukce bytového jádra
Podle vašich představ

Zlepšíme a zkvalitníme vám bydlení, váš domov. Zrekonstruujte si svůj byt tou nejlepší cestou.


Navštivte nás na Pinterestu

Navštivte náš profil pinnera na Pinterestu.

Reference

“Potřebovala jsem velice rychle opravit doma topení, a jelikož nikdo doma není poruce, kamarádka Máňa mi doporučila toho hodinovýho manžela, noa je to úžasný, vše už funguje jak má!”

-Jana Nováková, Říčany


Aktuality

19.11.2021

Mou činnost jsem zaměřil již pouze na kompletní instalateřinu. Volejte NONSTOP 

704 83 82 81

30.11.2020

Potřebujete vyměnit kohoutek, nesplachuje wc či cokoli jiného? Stále fungujeme a pracujeme na zavolání.

01.06.2020

Kompletní instalátorské služby najdete zde

12.02.2020

Používáme nářadí Narex. Podle nezávislých testů vyhrála s Vrtačka Narex EVP 16 K-2 s celkovým hodnocením skoro 89% a to není málo!

18.07.2019

Podívejte se na fotky montáže kompletní kuchyně.

Rekonstrukce bytového jádra

Máte byt, který byste si chtěli vylepšit, zrekonstruovat, udělat krásným?

Rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen.
Mnoho našich zakázek je na doporučení našich klientů, kteří se k nám rádi vracejí.

REKONSTRUKCE DOMŮ, BYTŮ A BYTOVÝCH JADER, KOUPELEN

rekonstrukce koupelnyRekonstrukce provádíme dle přání klientů. Vždy je na začátku důležitá dohoda o vaší představě výsledného stavu rekonstrukce a také neméně důležitá představa o rozpočtu stavby. Ta je jistě pro každého stavebníka velmi důležitá. My vždy stanovený rozpočet dodržíme. Můžete se spolehnout.

Cena rekonstrukce

Rekonstrukce bytového jádra - předběžná cena rekonstrukce je vždy závislá na výběru obkladů, sanity (wc, umyvadlo, sprchový kout, vana, baterie) a dalších doplňků. Veškeré práce jsou časově náročné, proto je potřeba počítat s min. 10 prac. dny. Při rekonstrukci jádra se provádí i nové rozvody elektroinstalace s výměnou rozvodné skříně a revize. Výměnu zásuvek, vypínačů a světel dle Vašich požadavků. Budeme rádi, když nás budete kontaktovat-rádi Vám vypracujeme cenovou kalkulaci.

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny je druhou nejoblíbenější úpravou, kterou v bytě nebo v domě děláme. Vyměňte starou koupelnu za novou, lepší a pohodlnější pro celou vaši rodinu. V koupelně trávíme hodně času, tak proč se tam necítit dobře. Panelové výstavby jsou nedílnou součástí dnešních měst. Naštěstí se již dnes nestaví, ale je jich u nás poměrně hodně. Nyní je čas si koupelnu zrekonstruovat. Kontaktujte nás a my se o vás budeme starat.

Před rekonstrukcí

Než začneme je vždy důležité zjistit a velice podrobně a pečlivě, stávající stav současného prostoru i instalačních rozvodů - elektřiny, vody, plyn ap. Pro nový návrh potřebujeme zjistit nosné stěny a obvodové zdi.

Stavební povolení

Pokud plánujete větší rekonstrukci, je vždy potřeba počítat se stavebním povolením a také nezapomenout na své sousedy a minimálně je informovat o plánované činnosti v jejich sousedství. Další věc je také souhlas majitele domu nebo družstva.

Kontaktujte nás - pošleme cenovou nabídku