Reference

Reference, napište nám svou zkušenost

Přijedeme ve zvolený čas, dle dohody na všechny práce ve vašem domě, bytě nebo zahradě.
Záleží pouze na Vás, co si u nás objednáte.

Reference

7

Musím bohužel přiznat, že je někdy lepší pozvat si odborníka, než se s nějakým problémem trápit sám :-), byl to můj případ. Neměl jsem ani tentokrát moc času a tak jsem se rozhodl, že tentokrát si někoho pozvu. Vyzkouším a uvidím.  Vítr nám schodil několik tašek ze střechy. Bylo tedy potřeba koupit správné střešní tašky, vylézt na střechu a tašky pořádně usadit, vyměnit i rozkámané za nové. Pan Kurka byl velice ochotný a vše bylo během 1/2 hodiny hotové. Tak by to mělo být.! Václav Hrstka


6

Pan Kurka je opravdový odborník na montáž( nábytek)a zároveň velice příjemný, ochotný člověk. Má dost plno, a není čemu se divit, je šikovný a ochotně poradí. Při rekonstrukci jsem zažila i opačnou variantu a to potom tenhle pán je balzám ne jen na nervy ale i na všeobecnou referenci řemeslníků. Doporučuji!


5

Delší dobu mi protékal záchod a nevěděla jsem si s tím rady. Kolegyně mi doporučila, at si objednám nějakého "Hodinového manžele". Musím přiznat, že jsem tomu moc nevěřila, ale nyní mohu jenom doporučit a holky nebojte se, je to super!


Váš názor nás zajímá

Napište nám Vaše zkušenosti a názory na naši práci. Vaše názory nás zajímají.


Dobrú skúsenosť s p. Kurkom má moja kamaratka pani Petra, 34-ročná banková úradníčka a zároveň slobodná mamička: “Keď sme sa s dcérou sťahovali od bývalého priateľa, najala som si služby sťahovacej firmy. Tá nám však rozmotnovaný nábytok položila doprostred izby a ja som si v tej chvíli uvedomila, že nemám ani šróbovák, ktorým by som skrine mohla opäť poskladať. Volala som preto kamarátke s nádejou, že by mi mohla potrebné náradie požičať a tá mi poradila službu s výstižným menom 'hodinový manžel'. Žiť v sťahovacom chaose sa mi nechcelo, preto som neváhala ani minútu. Návšteva pána Kurky prebehla hneď nasledujúci deň, kedy mi behom pár hodín zložil nábytok, namotnoval poličky na kvety a ešte opravil pokazený vypínač na svetlo. Zároveň sme sa hneď dohodli aj na ďalšej návšteve kvôli pokládke plávajúcej podlahy v chodbe.”

24.3.2014 - Jsem ráda, že se najdou poctivý a schopní řemeslníci. Věra Praha 5