picture

Děláme toho opravdu hodně 776 460 869

Přijedeme ve zvolený čas, dle dohody na všechny práce ve vašem domě, bytě nebo zahradě.
Záleží pouze na Vás, co si u nás objednáte.

Reference

“Potřebovala jsem velice rychle opravit doma topení, a jelikož nikdo doma není poruce, kamarádka Máňa mi doporučila toho hodinovýho manžela, noa je to úžasný, vše už funguje jak má!”

-Jana Nováková, Říčany


Aktuality

19.11.2021

Mou činnost jsem zaměřil již pouze na kompletní instalateřinu. Volejte NONSTOP 

704 83 82 81

30.11.2020

Potřebujete vyměnit kohoutek, nesplachuje wc či cokoli jiného? Stále fungujeme a pracujeme na zavolání.

01.06.2020

Kompletní instalátorské služby najdete zde

12.02.2020

Používáme nářadí Narex. Podle nezávislých testů vyhrála s Vrtačka Narex EVP 16 K-2 s celkovým hodnocením skoro 89% a to není málo!

18.07.2019

Podívejte se na fotky montáže kompletní kuchyně.

03.04.2019

Nově máme v nabídce renovace terasy a nábytku z exotických dřevin.

07.08.2018

Blíží se sezóna grilování. Máte již svou pergolu aby na vás nepršelo, nebo příliž nesvítilo? Můžete se obrátit na nás.

16.10.2017

A máme tu zase podzim. Podzim je čas zazimování cha a chalup, úklid zahrad, nářadí. Je čas provást veškerou údržbu?

28.01.2016

Dnes je Den Ochrany Osobních Údajů. Co si tedy neochránit více svůj byt či dům? Zlepšíme vám zabezpečení dveří a oken.

18.12.2015

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků, bohatého Ježíška a hodně štěstí, zdraví a úspěchů v nadcházejícím roce 2016!!

26.10.2015

Je nejvyšší čas na rekonstrukci kuchyně. Nové obklady, nová lektřina, vymalovat a postavit novou kuchyň. Může vám pomoci například plánovač ze Sika. My doděláme ostatní.

30.09.2015

Pozim je vhodný k rekonstrukcím. Neplánujete úpravu koupelny nebo kuchyně. Rád vám pomohu.

27.01.2015

Děkujeme za kladnou referenci od Václava. Vážíme si toho a zavazuje nás pokračovat v této práci.

16.12.2014

Přeji všem příjemné svátky vánoční a vše nejlepší do roku 2015

15.10.2014

Doporučuje kontrolu radiátorů před topnou sezónou. Nyní je ještě čas staré radiátory vyměnit. Až bude mrznout, bude to horší :-)

07.10.2014

Tento měsíc můžete výhodně nakoupit v Bauhausu laminátovou plovoucí podlahu s 25% slevou a my vám ji položíme - rychle, čistě a profesonálně. A to se vyplatí!

22.09.2014

Pomalu ale jistě přichází podzim. Přijímáme poslední objednávky na externí stavební práce. Jsme omezeni počasím. Interní přestavby a rekonstrukce jsou neomezené a probíhají stále.

14.07.2014

Můžete si u nás také objednat rekonstrukce bytového jádra nebo koupelny.

14.04.2014

Pokud se sami rozhodnete, že si pořežete dříví a připravíte se tak na příští zimu, doporučujeme pily Narex - Jmenovitý příkon 2 400 W, umožňuje práci bez námahy s vynikajícími řeznými výsledky, řezná rychlost 12,5 m/s. A když ne, nechte to na nás.

14.03.2014

Práce na zahradě se pomalu rozjíždí na plné obrátky. Je potřeba prořezat stromy, popřípadě porazit celé. Na vysoké stromy je potřeba vysokozdvižná plošina, aby byl prořez bezpečný.

Ostatní

Hmoždinky

Hmoždinka je vložka pro upevnění vrutů, šroubů, závitových tyčí v pevných, nepružných materiálech, nejčastěji zdivu staveb nebo stavebních deskových materiálech, což určitě mnozí z vás znají.
Víte, že první hromadně vyráběnou hmoždinku patentoval roku 1911 zakladatel firmy Rawl John Joseph Rawlings na patentovém úřadě v Londýně?
V dnešní době je druhů, velikostí a variant nebřeberné množství. Víte jaký druh a jakou velikost potřebujete? Stalo se vám někdy, že jste vyvrtali otvor a hmoždinka se vám tam nevešla a už nešla ani vytáhnout? Pokud ano, tak nám zavolejte a my se o vše postaráme.

Odklízení sněhu v zimě

Zima je bezesporu velmi pěkné roční období. Pro mono z nás však také znamená, pravidelnou udržbu chodníku před domem a pravidelné odklízení sněhu.

Výběr správného typu sněžné frézy

Při výběru musíte zvážit několik aspektů. Především je to prostor, který chcete odklízet a jakou námahu chcete k tomuto výkonu použít. Některé sněžné frézy mají totiž pojezd, který vám mnoho námahy ušetří. Především levnějšé produkty tuto vlastnost nemají a je nutno počítat s nějakou potřebnou sílu k ovládání stroje.

Sekačka na trávu.

Každého domu , chaty nebo chalupy je součástí sekačka na trávu.
pokud teprve zvažujete pořízení nové sekačky , důkladně prostudujte parametry nabízených sekaček a jejich výkon. Pořízením nesprávného modelu sekačky na trávu se může stát práce na vašem trávníku utrpením.

Pokud už máte sekačku pořízenou a třeba jíž použitou , nezapomeňte ne předsezónní přípravu a údržbu vašeho stroje. Sekačku je potřeba promazat nechat nabrousit nože popřípadě dolít nebo vyměnit olej.

Pokud se nechcete nebo www.nematecas.cz trávníkem zdržovat a chcete ho mít pěkný obraťte se na nás. Sekáme vřetenovou sekačkou od spol ATCO. Sekání vřetenovou sekačkou je to nejlepší co můžete vašemu trávníku dopřát. Pokud nemáte kam dávat posekanou trávu nevadí, mi ji odvezeme a budete mít čisto.

Posekáme v týdnu a vy budete o víkendech mít čas na rodinu a přátele.

Volejte , pište. Nás nerušíte jsme tu pro Vás

Péče o trávník

Jak pečovat o trávník?
Jaro je obdobím přípravy trávníku na nadcházející vegetační období.
Po skončení zimního období je potřeba váš trávník zregenerovat. Proto nezapomeňte vaše trávníky provzdušnit a prohnojit jarním hnojivem. Na hnojivech nešetřete a kupujte od renomovaných firem.

Příchod teplejšího počasí má za následek bujení vegetace, sekejte proto váš trávník tak často, jak to jen bude možné. Podpoříte tím hustotu vašeho trávníku.
Jak se půda postupně za suchého počasí zpevňuje, zastřihávejte trávník, a pokud to bude nezbytné, opravujte okraje trávníku. Při sekání nezapomínejte, že je třeba měnit místo, kde se otáčíte se sekačkou. Předejdete tak zbytečnému poškození a opotřebení trávníku na tomto místě.
Pokračujte v pravidelném sekaní. Za suchého počasí nezapomeňte zvednout výšku sečení. O něco delší trávník lépe udrží vlhkost a je méně náchylný ke spálení.
Během suchého počasí , zalévejte trávník vždy brzy ráno nebo později večer.
Jednou za tři měsíce je dobré trávník pročesat a prohnojit. Po přihnojení dopřejte trávníku hojnou zálivku.


Léto

Během letních měsíců pravidelně sekejte váš trávník, pokud to jde dvakrát týdně. Kromě posílení zdravé trávníku tak také potlačíte růst plevele.
Pokud je počasí dlouhodobě suché, zvyšte výšku sekání.
Je-li to možné, také pravidelně zalévejte. Během velkého sucha také kypřete povrch trávníku, čímž pomůžete vlhkosti dostat se ke kořenům.
Pokud je sucho a prašno, kontrolujte a čistěte vzduchový filtr na motoru sekačky.
Přeji pěkný a krásně zelený trávník Pavel Kurka

Typy a použití tmelů

Typy a použití tmelů

Tmel je v současnosti velmi rozšířený používaný výrobek pro jeho výborné  vlastnosti. Každý domácí kutil, hodinový manžel či stavebník by měl jeho vlastnosti a použití ovládat. Tmely rozlišujeme do kategorií podle jejich použití.

Silikonový tmel se nejčastěji používá ve vlhkém prostředí, nelze ho přetřít barvou a vyrábí se i v  průhledném provedení. Slouží k zatmelení spár mezi dlaždicemi a sanitarním zařízením, opravám  těsnění při protékání nebo lepení.

Akrylový tmel používáme v interiéru i exteriéru, lze ho přetřít barvou a prodává se i v brousitelné podobě. Je určen k zatmelení spár mezi různými materiály (praskliny v rámech oken a stěnou, mezery mezi sádrokartonem a drobné praskliny v omítce, otlučené zdi apod.)

Střešní tmel používáme k opravám střech, je odolný vůči povětrnostním podmínkám. Tmelí praskliny ve dřevě, betonu, cihlách, v kovových obkladech , tmelí atiky i parapety, okapy, šindele, světlíky.

Tepelně odolný tmel používáme v interiérech i exteriérech . Jsou odolné vůči vysokým teplotám.

Realizace zakázky o víkendu

V případě, že všední dny jsou pro vás časově nereálné, sjednejte si objednávku zakázky o víkendu. Služby poskytuji také ve dnech pracovního volna. Zejména menší zakázky např. drobné opravy v domácnosti, ale i jiné práce poskytuji také o sobotách i nedělích.

Nepřehlédněte

Na jaro 2014 pro Vás připravujeme.

Renovace a ošetření dřevěných teras. Hloubkové číčtění a ošetření olejem.